Luron World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mirtagor Hagar

Go down 
SzerzőÜzenet
Mirtagor Hagar
Politikus
Politikus
Mirtagor Hagar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Amira

Karakterlap
Faj: Haeti
Rang:
Szint: 2.szint

Mirtagor Hagar Empty
TémanyitásTárgy: Mirtagor Hagar   Mirtagor Hagar I_icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 1:44 am

Név: Mirtagor Hagar

Kor: 110 év

Faj: Haeti

Nem: Hím

Szint: II

Kaszt: Politikus

Felszerelések: Alapvetően nem hordok magamnál semmi különöset, csupán néha napján egy-egy nanoplakettet, vagy hangfelvételt, bizonyos politikai célokból. Ruházatom mindig elegáns, és igen változatos, sosem követem az aktuális divatot, mindig a saját ízlésemnek megfelelő ruhákat hordok, melyekben bármikor megjelenhetek egy politikai, vagy kereskedelmi rendezvényen. //ha ruhát válltok, azt jelzem az aktuális leírásomban, a reag előtt//

Közlekedési eszközök: alapvetően a luxus suhanómat használom, melynek sofőrje Filip személy asszisztensem. Nagy hátsó bel tér. Hat átlagos méretű ember kényelmesen elfér a hátsó részben. Beépített bárszekrény és dohánypult. Sebessége nem túl sok, alig éri el a 220 km/h-át, de ez a típus nem is száguldozásra van kitalálva. Ezen felül van három igen jól megmunkált és nagy végsebességű egyszemélyes siklóm is, amolyan hobbiból. Ha az egyiket elviszem egy körre, Filip egy másikon tartja velem a lépést.

Mágikus esszencia érték (MÁe): 400

Mentális eszencia érték (MEe): nincs

Varázslatok: nincs

Harcstílus: nem volt, és a közeljövőben nem is tervezek tanulni. Bár a haderőreform mellett harcolok, jómagam még életemben nem nyúltam fegyverhez, még fő sulin is kilinkeltem a vívás órákat valahogy

NJK:Filip személyi asszisztensem és testőröm, android. Valamint a lakóvillám személyzete. Főként kiszolgáló személyzet plusz hat testőr, nem a legjobb fajtából, ha baj történik, úgyis Filipre számítok leginkább

Pénz: 10 000 dren

Ajándékok, jutalmak: 15% részesedés egy Északi bányából
Vissza az elejére Go down
 
Mirtagor Hagar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mirtagor Hagar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Luron World :: Forrás Bizottság :: Adatlapok-
Ugrás: